גיפט קארד

מי אנחנו

חברת ברקום היא חברה ישראלית וגלובלית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מותגי טכנולוגיה מובילים.  החל משנת 2006 מיצבה עצמה החברה כמומחית לתחום מוצרי תקשורת, טכנולוגיה חדשנית ואביזרים נלווים כאשר מומחיותה העיקרית של ברקום היא בבניית קווי מוצר המותאמים עבור לקוחותיה. כיום ניתן למצוא את מוצרי ברקום בלמעלה מ-700 נקודות מכירה בפריסה ארצית ברחבי ישראל ובמספר רב של מדינות בעולם.

ברקום , המחויבות שלנו היא לחדשנות!

about-us

 

  

ברקום היא נציגתה הבלעדית בישראל של חברת Cardo systems . יצרנית מערכות תקשורת מבוססות Bluetooth  לרוכבי אופנועים ואופניים. ברקום מקדמת את המותג  Scala rider מבית Cardo מעל 7 שנים בהצלחה רבה ותרמה להפיכתו כמותג המוביל בשוק מערכות התקשורת  הניידות בישראל . 

 

 

 NOA הוא מותג Private label בפיתוח בלעדי של חברת ברקום.  תהליך בניית קו המוצרים מתבצע החל משלב ייזום המוצר ועד הפצתו . המותג NOA נבנה בשיתוף יצרנים מובילים בעולם בתחום טכנולוגיית הסלולאר הניידת .  המותג Noa  כולל מגוון רחב של  מוצרי Bluetooth  איכותיים,Tablets  ואביזרי Premium  לסביבת הסלולאר.

 

 

 

חברת DOD , יצרנית מצלמות הרכב הדיגיטליות הכוללת מגוון רחב של מצלמות תיעוד נסיעה בעלות עליונות טכנולוגית אל מול המתחרים. מצלמות הרכב של DOD כוללות יכולת צילום לילה Super night vision, יכולת איכון מדויקת באמצעות GPS, חיישני תנועה ומייצבי תנועה מתקדמים.

 

 

חברת ברקום מנהלת את  פיתוח ובניית קו המוצרי והאביזרים הסלולאריים  המשווקים על ידי  "דלק"  - חברת הדלק הישראלית ואחת מארבע חברות הדלק הגדולות בישראל , בעלת מאות תחנות דלק ברחבי הארץ, בחלקן גם חנויות נוחות תחת המותג "מנטה". ברקום נמצאת בחזית ההפקה של כל מותגי דלק המובילים החל משלב פיתוח המוצר דרך הרכבתו ועד שלב הפצתו לחנויות מנטה וללקוח הסופי . כל זאת תחת שמירה ובדיקת איכות קפדנית בכל קטיגוריית מוצר.

 

 

 

Nilox היא חברת טכנולוגיה איטלקית המנהלת את מותג מצלמות ה- Extreme ספורט מהמובילים בעולם. המותג Nilox משלב טכנולוגיה חדישה לעולמות הספורט ויתרונותיו המרכזיים הם באפשרות להשיג מגוון רחב של מצלמות ברמות מחיר שונות. רוב המצלמות מגיעות עם מסך אחורי ללא תוספת תשלום, ערכת אביזרים מאוד עשירה, שלט רחוק ומגוון אביזרים נלווים איכותיים יותר. מצלמת הדגל של Nilox שייכת לסדרת ה-F60. מצלמת פרמיום מתקדמת אשר מסוגלת לעמוד בצלילה עד עומק 100 מטר, אפליקצייה ייעודית לשליטה מרחוק ומסך אחורי.

 

 

 שיתוף פעולה עולמי עם חברת ההייטק הישראלית אשר פיתחה שירות להזמנת מוניות באמצעות אפליקציה  אינטרנטית. ברקום מבצעת את  הטמעת כל מכשירי הטאבלטים ו – GPS במוניות בשירות החברה בארץ ובעולם. ברקום מבצעת שירות ותפעול מלא לכל לקוחות Get taxi ומפעילה ערוץ שירות תיקונים עולמי תוך הקפדה על רמת שירות הגבוהה ביותר.